Par uzņēmumu

  1. Sākumlapa
  2. chevron_right
  3. Par uzņēmumu

EMG palīdz izvēlēties apdrošināšanas polisi, nodrošina labākās likmes visiem apdrošināšanas veidiem. Jums nav jāuztraucas par polises derīguma termiņu, mēs jums to atgādināsim un sagatavosim jaunu atjaunošanas (atjaunošanas) piedāvājumu.

EMG piedāvā pakalpojumus visiem apdrošināšanas veidiem: KASKO, OCTA, īpašuma, veselības, tehniskajiem riskiem, ceļojumiem, civiltiesiskajai atbildībai, pret nelaimes gadījumiem un citiem.

EMG – ĀTRI UN LĒTĀK!

EMG palīdzēs jums iegūt OCTA politiku par vislabvēlīgāko likmi, cik vien iespējams ietaupot jūsu laiku. OCTA aptaujas darbojas elektroniski: tiklīdz rēķins ir apmaksāts, mēs nosūtīsim policiju uz jūsu e-pastu.

Mēs strādājam ar visām tirgū esošajām apdrošināšanas sabiedrībām un tiekam informēti par to, kad apdrošināšanas sabiedrības rīko akcijas dažādiem produktiem. Tas dod mums iespēju atrast labāko piedāvājumu jums gan pakalpojumu kvalitātes, gan cenas ziņā.

EMG – UZTICĪBA В NĀKOTNĒ!

Vai esat gatavs neparedzētiem izdevumiem, tērējot laiku un nervus?

Pērkot dzīvokli vai māju, mēs ieguldām līdzekļus ne tikai jaunu mājokļu iegādē, bet arī uzlabošanā. Lielākā daļa negadījumu notiek negaidīti un rada lielus zaudējumus. Lai pasargātu sevi no nevajadzīgām raizēm un izdevumiem, mēs piedāvājam apdrošināt jūsu īpašumu.

Mēs jums sastādīsim individuālu līgumu, un apdrošināšanas gadījuma gadījumā mēs jums palīdzēsim. Pateicoties tam, jūs saņemsiet apdrošināšanas atlīdzību pēc iespējas īsākā laikā.

EMG aizsargā savu klientu intereses un palīdz atrisināt visas ar apdrošināšanu saistītās problēmas.

Izvēlne